Broneeringuvorm

Palun saatke enda projekti kohta veidi lisainfot. Vastame esimesel võimalusel.

Kauriga on tohutult hea teha koostööd, sest ta on niivõrd professionaalne, koostööaldis ja avatud ükskõik, millistele ideedele.

Rääkimata lõpp-produktist, mis mitte kunagi ei valmista pettumust, vaid ikka üllatust ja mega uhkustunnet, et meil sellised andekad noored on!

Karoliine AusMTÜ Tunne eestvedaja

Kaur on väga asjalik, hoolikas ja teeb oma tööd professionaalselt. Vaatamata oma noorele eale on tegemist inimesega, kellel on palju kogemusi ja teadmisi, mida kirglikult rakendab. Kaurist õhkab sihikindlust ja ta arvestab kliendi soovidega ning tajub hästi kliendi kontseptsiooni ja ideid, seega soovitan soojalt koostööpartneriks just Kauri!

Carol SuureväljaLaulja / MERI Management

Korsten Meedia OÜ on usaldusväärne koostööpartner erinevate projektidega seotud sündmuste filmimisel.

Pakub alati häid ja huvitavaid lahendusi sündmuste kajastamiseks. Väga professionaalne ja kogemustega, julgen soovitada!

Erika NõmmTori Vallavalitsus

Koostöö oli suurepärane! Lisaks professionaalsele videotööle oli ta hinge ja mõttega kaasas ka video stsenaariumiga ning tegi väga ägedaid ettepanekuid muudatusteks. Lõpptulemus ületas kõik ootused. Oleme kogu protsessiga ülirahul ning anname 100% soovituse kõikidele!

Egle RumbergUulu Põhikooli direktor